Game of Thrones
 • 3 Bu gibi insanlar
 • Film ve Animasyon
Son Güncellemeler
 • Game of Thrones'un final sezonu yeniden mi çekilecek?

  Game of Thrones’un final sezonuyla ilgili tartışmaların sonu gelmiyor. HBO'nun program başkanından açıklama geldi.

  Televizyon dünyasında kırılmadık rekor bırakmayan Game of Thrones, final sezonuyla hayranlarından büyük tepki çekmişti. Bu tepki öyle bir hal aldı ki, sekizinci sezonun yeniden çekilmesi için imza kampanyası başlatılmıştı. İmza kampanyası 1,7 milyon gibi devasa bir sayıya ulaştı.

  Final sezonunun yeniden çekilmesi için toplanan bu imzaların 2 milyona yaklaşması sonrası gözler HBO’dan gelecek açıklamaya çevrildi. Televizyon Eleştirmenleri Birliği'nin 24 Temmuz'da gerçekleşen basın toplantısında, HBO'nun program başkanı Casey Bloys, Game of Thrones'un final sezonuna yönelik eleştirilere ve imza kampanyasına yanıt verdi: “Popüler bir dizi yapmanın dezavantajları vardır. Diziyi bitirirken finale dair herkesin farklı bir fikri olur. Toplanan imzalar dizi için duyulan büyük heyecan ve tutkuyu gösteriyor ancak böyle bir şey düşünmüyoruz."
  Game of Thrones'un final sezonu yeniden mi çekilecek? Game of Thrones’un final sezonuyla ilgili tartışmaların sonu gelmiyor. HBO'nun program başkanından açıklama geldi. Televizyon dünyasında kırılmadık rekor bırakmayan Game of Thrones, final sezonuyla hayranlarından büyük tepki çekmişti. Bu tepki öyle bir hal aldı ki, sekizinci sezonun yeniden çekilmesi için imza kampanyası başlatılmıştı. İmza kampanyası 1,7 milyon gibi devasa bir sayıya ulaştı. Final sezonunun yeniden çekilmesi için toplanan bu imzaların 2 milyona yaklaşması sonrası gözler HBO’dan gelecek açıklamaya çevrildi. Televizyon Eleştirmenleri Birliği'nin 24 Temmuz'da gerçekleşen basın toplantısında, HBO'nun program başkanı Casey Bloys, Game of Thrones'un final sezonuna yönelik eleştirilere ve imza kampanyasına yanıt verdi: “Popüler bir dizi yapmanın dezavantajları vardır. Diziyi bitirirken finale dair herkesin farklı bir fikri olur. Toplanan imzalar dizi için duyulan büyük heyecan ve tutkuyu gösteriyor ancak böyle bir şey düşünmüyoruz."
  0 Yorumlar 0 Shares
 • Game of Thrones oyuncularının Emmy'ye kendilerinin başvurduğu ortaya çıktı

  Game of Thrones’un üç yıldızı Gwendoline Christie, Alfie Allen ve Carice van Houten’in, 71. Emmy Ödülleri için kendilerinin adaylık başvurusu yaptığı ortaya çıktı.

  71. #Emmy Ödülleri için adaylık kazanan Game of Thrones dizisinin üç oyuncusu Gwendoline Christie, Alfie Allen ve Carice van Houten’in Emmy'ye #HBO tarafından aday gösterilmeyip kendilerinin başvurduğu ortaya çıktı. Dizinin hayranları, sosyal medyada HBO'ya tepki gösterdi.
  NTV’nin haberine göre; HBO’nun üç oyuncuyu da aday göstermediği, her bir oyuncunun 225 dolar ödeme yaparak adaylık başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı. Christie, drama dalında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu; Allen, aynı dalda En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ve Van Houten de En İyi Konuk Oyuncu adayları arasındaki yerlerini aldı.

  Konu, sosyal medyanın gündemine oturarak HBO eleştiri yağmuruna tutuldu. Gazeteci Julie DiCaro’nun “HBO Gwendoline Christie’nin Emmy adaylığı için başvurmamış, dolayısıyla kendisi başvurmuş ve adaylığı kazanmış” tweet’i ile “Kendi kendinin en büyük destekçisi ol” ve benzeri tweet’ler sosyal medyada çokça paylaşıldı.
  Game of Thrones oyuncularının Emmy'ye kendilerinin başvurduğu ortaya çıktı Game of Thrones’un üç yıldızı Gwendoline Christie, Alfie Allen ve Carice van Houten’in, 71. Emmy Ödülleri için kendilerinin adaylık başvurusu yaptığı ortaya çıktı. 71. #Emmy Ödülleri için adaylık kazanan Game of Thrones dizisinin üç oyuncusu Gwendoline Christie, Alfie Allen ve Carice van Houten’in Emmy'ye #HBO tarafından aday gösterilmeyip kendilerinin başvurduğu ortaya çıktı. Dizinin hayranları, sosyal medyada HBO'ya tepki gösterdi. NTV’nin haberine göre; HBO’nun üç oyuncuyu da aday göstermediği, her bir oyuncunun 225 dolar ödeme yaparak adaylık başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı. Christie, drama dalında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu; Allen, aynı dalda En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ve Van Houten de En İyi Konuk Oyuncu adayları arasındaki yerlerini aldı. Konu, sosyal medyanın gündemine oturarak HBO eleştiri yağmuruna tutuldu. Gazeteci Julie DiCaro’nun “HBO Gwendoline Christie’nin Emmy adaylığı için başvurmamış, dolayısıyla kendisi başvurmuş ve adaylığı kazanmış” tweet’i ile “Kendi kendinin en büyük destekçisi ol” ve benzeri tweet’ler sosyal medyada çokça paylaşıldı.
  0 Yorumlar 0 Shares
 • Game of Thrones'un ilk sezon hikayesi Geroge R.R. Martin'in yazdığı kitap serisi Buz ve Ateşin Şarkısı üzerine kuruludur. Hikaye, Kral Robert Baratheon'ın sağ kolunun gizemli bir şekilde ölmesiyle, Stark Hanesi'nin bölgesi olan Winterfell'a gelmesi ve Ned Stark'a yeni sağ kolu olmasını teklif etmesiyle başlar.

  Ned Stark, Kral'ın Sağ Eli'ni kim öldürdüğünü bulmak ve kendi ailesini de korumak için güneye gitmeye karar verir. Jon Arryn'in ölümünün arkasındaki karanlık sırlar açığa çıktıkça, Lannister Hanesi'nin de sırları ortaya çıkmaya başlar.

  Bu sırada Viserys Targaryen tahtın kendi hakkı olduğunu iddia ederken, yıllarca acı çektirdiği kız kardeşi Daenerys Targaryen'ı, çıkarları uğruna savaşçı bir kabile olan Dothrakilerin lideri Khal Drogo ile evlendirir. Daenerys, Khal Drogo'ya zamanla aşık olur ve kabilenin Khaleesi'si olur. Böylece Viserys'in planları beklenmedik şekilde suya düşer ve gücünü gittikçe yitirir. Duvar'da ise Ned Stark'ın gayrimeşru oğlu olarak bilinen Jon Snow, Duvar'ı yıllarca koruyan ve kutsal birlik olan Gece Nöbetçileri'ne katılır.

  Game of Thrones 1. Sezon Full İndir.

  Game of Thrones 1. Sezon 1. Bölüm: http://tr.link/oMz
  Game of Thrones 1. Sezon 2. Bölüm: http://tr.link/iZ
  Game of Thrones 1. Sezon 3. Bölüm: http://tr.link/IqLK
  Game of Thrones 1. Sezon 4. Bölüm: http://tr.link/zCj3
  Game of Thrones 1. Sezon 5. Bölüm: http://tr.link/Bx8jG
  Game of Thrones 1. Sezon 6. Bölüm: http://tr.link/qnZNB
  Game of Thrones 1. Sezon 7. Bölüm: http://tr.link/QsqmH
  Game of Thrones 1. Sezon 8. Bölüm: http://tr.link/CFWR
  Game of Thrones 1. Sezon 9. Bölüm: http://tr.link/G6LNTv
  Game of Thrones 1. Sezon 10. Bölüm: http://tr.link/8lFN

  https://gameofthronestr1.blogspot.com/2019/06/game-of-thrones-1-sezon-full-indir.html
  Game of Thrones'un ilk sezon hikayesi Geroge R.R. Martin'in yazdığı kitap serisi Buz ve Ateşin Şarkısı üzerine kuruludur. Hikaye, Kral Robert Baratheon'ın sağ kolunun gizemli bir şekilde ölmesiyle, Stark Hanesi'nin bölgesi olan Winterfell'a gelmesi ve Ned Stark'a yeni sağ kolu olmasını teklif etmesiyle başlar. Ned Stark, Kral'ın Sağ Eli'ni kim öldürdüğünü bulmak ve kendi ailesini de korumak için güneye gitmeye karar verir. Jon Arryn'in ölümünün arkasındaki karanlık sırlar açığa çıktıkça, Lannister Hanesi'nin de sırları ortaya çıkmaya başlar. Bu sırada Viserys Targaryen tahtın kendi hakkı olduğunu iddia ederken, yıllarca acı çektirdiği kız kardeşi Daenerys Targaryen'ı, çıkarları uğruna savaşçı bir kabile olan Dothrakilerin lideri Khal Drogo ile evlendirir. Daenerys, Khal Drogo'ya zamanla aşık olur ve kabilenin Khaleesi'si olur. Böylece Viserys'in planları beklenmedik şekilde suya düşer ve gücünü gittikçe yitirir. Duvar'da ise Ned Stark'ın gayrimeşru oğlu olarak bilinen Jon Snow, Duvar'ı yıllarca koruyan ve kutsal birlik olan Gece Nöbetçileri'ne katılır. Game of Thrones 1. Sezon Full İndir. Game of Thrones 1. Sezon 1. Bölüm: http://tr.link/oMz Game of Thrones 1. Sezon 2. Bölüm: http://tr.link/iZ Game of Thrones 1. Sezon 3. Bölüm: http://tr.link/IqLK Game of Thrones 1. Sezon 4. Bölüm: http://tr.link/zCj3 Game of Thrones 1. Sezon 5. Bölüm: http://tr.link/Bx8jG Game of Thrones 1. Sezon 6. Bölüm: http://tr.link/qnZNB Game of Thrones 1. Sezon 7. Bölüm: http://tr.link/QsqmH Game of Thrones 1. Sezon 8. Bölüm: http://tr.link/CFWR Game of Thrones 1. Sezon 9. Bölüm: http://tr.link/G6LNTv Game of Thrones 1. Sezon 10. Bölüm: http://tr.link/8lFN https://gameofthronestr1.blogspot.com/2019/06/game-of-thrones-1-sezon-full-indir.html
  Game of Thrones 1. Sezon Full İndir.
  Game of Thrones'un ilk sezon hikayesi Geroge R.R. Martin'in yazdığı kitap serisi Buz ve Ateşin Şarkısı üzerine kuruludur. Hikaye, Kral Ro...
  GAMEOFTHRONESTR1.BLOGSPOT.COM
  0 Yorumlar 0 Shares
 • Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
  Game of Thrones dizisinin final bölümüne ait fragman yayınlandı. Dizinin finalinde olacaklar dair ipuçlarını burada görmek mümkün.
  Game of Thrones dizisi 19 Mayıs’ta final bölümüyle ekrana gelecek. Oldukça karanlık ve acımasız bir dünyada geçen dizinin son bölümü için bir tanıtım videosu yayınlandı.

  Videoyu izlemek ve anlamak için elbette bir önceki bölümü izlemiş olmak gerekiyor. 12 Mayıs’ta yayınlanan bölümü izlememiş olanlar için bu kısa videoda spoiler olabilecek görüntüler var.
  https://youtu.be/qyBPzUe3hNI
  Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Game of Thrones dizisinin final bölümüne ait fragman yayınlandı. Dizinin finalinde olacaklar dair ipuçlarını burada görmek mümkün. Game of Thrones dizisi 19 Mayıs’ta final bölümüyle ekrana gelecek. Oldukça karanlık ve acımasız bir dünyada geçen dizinin son bölümü için bir tanıtım videosu yayınlandı. Videoyu izlemek ve anlamak için elbette bir önceki bölümü izlemiş olmak gerekiyor. 12 Mayıs’ta yayınlanan bölümü izlememiş olanlar için bu kısa videoda spoiler olabilecek görüntüler var. https://youtu.be/qyBPzUe3hNI
  0 Yorumlar 1 Shares

 • Game Of Thrones 8. sezon 5. bölüm full izle!
  Dünyanın en popüler dizilerinden Game Of Thrones'un 8. sezon 5. bölümü internetten izle seçeneği ile seyredilmek isteniyor. Digiturk ve HBO'dan yayınlanan diziyi izlemek isteyenler full HD seyredebiliyor.

  https://jawcloud.co/embed-vok9kcni1k53.html

  Final sezonuyla yayınlanmaya başlayan Game Of Thrones'ta heyecan giderek artıyor. Yapımcı şirket ve kanalların yayınlanmasını anbean bekleyen izleyiciler 4. bölümü izlemek için sabırsız. Game Of Thrones 5. bölüm internetten izle alternatifleri de dünyanın pek çok sitesinde araştırılıyor. Game Of Thrones 8. sezon 5. bölüm full izle yazarak da araştırma yapılıyor. GOT 8. sezon 5. bölüm izlemek isteyen dizi takipçileri HBO veya Digiturk üzerinden takip edebilirler. Digiturk üzerinden alacağınız üyelik üzerinden Game Of Thrones'un tüm bölümlerini izleyebilirsiniz. Game Of Thrones oyuncuları Peter Dinklage, Tyrion Lannister rolünde Nikolaj Coster-Waldau, Jaime Lannister rolünde Lena Headey, Cersei Lannister rolünde Emilia Clarke, Daenerys Targaryen rolünde Kit Harington, Jon Snow rolünde Liam Cunningham, Davos Seaworth rolünde Sophie Turner, Sansa Stark rolünde Maisie Williams, Arya Stark rolünde Alfie Allen, Theon Greyjoy rolünde Nathalie Emmanuel, Missandei rolünde Pilou Asbæk, Euron Greyjoy rolünde Lino Facioli, Robin Arryn rolünde Richard Dormer, Beric Dondarrion rolünde Ben Crompton, Eddison Tollett rolünde Hafþór Júlíus Björnsson, Gregor Clegane rolünde Jacob Anderson, Grey Worm rolünde Game Of Thrones 8. sezon 4. bölüm ne zaman ve saat kaçta? 1. Bölümü 14 Nisan'da yayınlanacak ve 54 dakikadan oluşacak. Saat 04.00'te başlayacak. 2, Bölümü 21 Nisan'da yayınlanacak ve 58 dakikadan oluşacak. Saat 04.00'te başlayacak. 3. Bölümü 28 Nisan'da yayınlanacak ve 1 saat 22 dakikadan oluşacak. Saat 04.00'te başlayacak. 4. Bölümü 5 Mayıs'ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak. Saat 04.00'te başlayacak. 5. Bölümü 12 Mayıs'ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak. Saat 04.00'te başlayacak. 6. Bölümü 19 Mayıs'ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak. Saat 04.00'te başlayacak.
  Game Of Thrones 8. sezon 5. bölüm full izle! Dünyanın en popüler dizilerinden Game Of Thrones'un 8. sezon 5. bölümü internetten izle seçeneği ile seyredilmek isteniyor. Digiturk ve HBO'dan yayınlanan diziyi izlemek isteyenler full HD seyredebiliyor. https://jawcloud.co/embed-vok9kcni1k53.html Final sezonuyla yayınlanmaya başlayan Game Of Thrones'ta heyecan giderek artıyor. Yapımcı şirket ve kanalların yayınlanmasını anbean bekleyen izleyiciler 4. bölümü izlemek için sabırsız. Game Of Thrones 5. bölüm internetten izle alternatifleri de dünyanın pek çok sitesinde araştırılıyor. Game Of Thrones 8. sezon 5. bölüm full izle yazarak da araştırma yapılıyor. GOT 8. sezon 5. bölüm izlemek isteyen dizi takipçileri HBO veya Digiturk üzerinden takip edebilirler. Digiturk üzerinden alacağınız üyelik üzerinden Game Of Thrones'un tüm bölümlerini izleyebilirsiniz. Game Of Thrones oyuncuları Peter Dinklage, Tyrion Lannister rolünde Nikolaj Coster-Waldau, Jaime Lannister rolünde Lena Headey, Cersei Lannister rolünde Emilia Clarke, Daenerys Targaryen rolünde Kit Harington, Jon Snow rolünde Liam Cunningham, Davos Seaworth rolünde Sophie Turner, Sansa Stark rolünde Maisie Williams, Arya Stark rolünde Alfie Allen, Theon Greyjoy rolünde Nathalie Emmanuel, Missandei rolünde Pilou Asbæk, Euron Greyjoy rolünde Lino Facioli, Robin Arryn rolünde Richard Dormer, Beric Dondarrion rolünde Ben Crompton, Eddison Tollett rolünde Hafþór Júlíus Björnsson, Gregor Clegane rolünde Jacob Anderson, Grey Worm rolünde Game Of Thrones 8. sezon 4. bölüm ne zaman ve saat kaçta? 1. Bölümü 14 Nisan'da yayınlanacak ve 54 dakikadan oluşacak. Saat 04.00'te başlayacak. 2, Bölümü 21 Nisan'da yayınlanacak ve 58 dakikadan oluşacak. Saat 04.00'te başlayacak. 3. Bölümü 28 Nisan'da yayınlanacak ve 1 saat 22 dakikadan oluşacak. Saat 04.00'te başlayacak. 4. Bölümü 5 Mayıs'ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak. Saat 04.00'te başlayacak. 5. Bölümü 12 Mayıs'ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak. Saat 04.00'te başlayacak. 6. Bölümü 19 Mayıs'ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak. Saat 04.00'te başlayacak.
  0 Yorumlar 0 Shares
 • Game OF Throns Tüm Bölümler BLURAY (720p - 1080p) Türkçe Dublaj yazan dosyaların şifresi aşağıda vermiş olduğum adrestir.
  Tüm Dosyaların Şifresi: www.limitsizamca.net
  Game OF Throns Tüm Bölümler BLURAY (720p - 1080p) Türkçe Dublaj yazan dosyaların şifresi aşağıda vermiş olduğum adrestir. Tüm Dosyaların Şifresi: www.limitsizamca.net
  0 Yorumlar 0 Shares
 • Game of Thrones 8.Sezon 1.Bölüm Türkçe Ses Dosyası
  Game of Thrones S08E01 2019 192Kbps 23Fps AC3 2Ch TV TR Audio
  Game of Thrones S08E01 Kings Landing 720p AMZN WEB-DL H.264-GoT ile uyumludur.
  - ----------------------------------------------------- -
  - ----------------------------- -
  - ---- ¦¦ Sunum Bilgisi¦¦¦ ---- -
  - ----------------------------- -
  - - Kaynak : TV - -
  - - Kodek : AC3 - -
  - - Bitrate : 192 Kbps - -
  - - Kanal Sayısı : 2 Kanal - -
  - - Uyumlu Fps : 23.976 - -
  - - Süre : 00:55:47:000 - -
  - - Boyut : 76 MB - -
  - - Dil : Türkçe - -
  ----------------------------------------------------------
  ------------------------ EK BİLGİ ---------------------
  - -
  - Bu ses dosyası, TV'den alınmıştır. -
  - -
  ----------------------------------------------------------
  https://mega.nz/#!fxJSWIAJ!LOpP6zPrDfQmDgeJjCs4sSnaoR9J5jmhxtMI1vUQktc

  Game of Thrones 8.Sezon 1.Bölüm Türkçe Ses Dosyası Game of Thrones S08E01 2019 192Kbps 23Fps AC3 2Ch TV TR Audio Game of Thrones S08E01 Kings Landing 720p AMZN WEB-DL H.264-GoT ile uyumludur. - ----------------------------------------------------- - - ----------------------------- - - ---- ¦¦ Sunum Bilgisi¦¦¦ ---- - - ----------------------------- - - - Kaynak : TV - - - - Kodek : AC3 - - - - Bitrate : 192 Kbps - - - - Kanal Sayısı : 2 Kanal - - - - Uyumlu Fps : 23.976 - - - - Süre : 00:55:47:000 - - - - Boyut : 76 MB - - - - Dil : Türkçe - - ---------------------------------------------------------- ------------------------ EK BİLGİ --------------------- - - - Bu ses dosyası, TV'den alınmıştır. - - - ---------------------------------------------------------- https://mega.nz/#!fxJSWIAJ!LOpP6zPrDfQmDgeJjCs4sSnaoR9J5jmhxtMI1vUQktc
  0 Yorumlar 1 Shares
 • Game OF Throns 6.Sezon Tüm Bölümler BLURAY (720p - 1080p) Türkçe Dublaj 6. Sezon 10. Bölüm Türkçe Dublaj
  https://cloud.mail.ru/public/KTVU/MRARyuFL1
  Game OF Throns 6.Sezon Tüm Bölümler BLURAY (720p - 1080p) Türkçe Dublaj 6. Sezon 10. Bölüm Türkçe Dublaj https://cloud.mail.ru/public/KTVU/MRARyuFL1
  0 Yorumlar 0 Shares
 • Game OF Throns 6.Sezon Tüm Bölümler BLURAY (720p - 1080p) Türkçe Dublaj 6. Sezon 9. Bölüm Türkçe Dublaj
  https://cloud.mail.ru/public/5EiW/jJTiF5Qmm
  Game OF Throns 6.Sezon Tüm Bölümler BLURAY (720p - 1080p) Türkçe Dublaj 6. Sezon 9. Bölüm Türkçe Dublaj https://cloud.mail.ru/public/5EiW/jJTiF5Qmm
  0 Yorumlar 0 Shares
 • Game OF Throns 6.Sezon Tüm Bölümler BLURAY (720p - 1080p) Türkçe Dublaj 6. Sezon 7. Bölüm Türkçe Dublaj
  https://cloud.mail.ru/public/HuN9/uEoXmLpZ2
  Game OF Throns 6.Sezon Tüm Bölümler BLURAY (720p - 1080p) Türkçe Dublaj 6. Sezon 7. Bölüm Türkçe Dublaj https://cloud.mail.ru/public/HuN9/uEoXmLpZ2
  0 Yorumlar 0 Shares
Daha Hikayeler