• 3 Bu gibi insanlar
 • Oyun
Son Güncellemeler
 • Rockstar Games'in en eğlenceli ve farklı oyunlarından bir tanesi olan Bully, altıncı nesil konsol jenerasyonunda piyasaya çıkmıştı. Aradan geçen uzun yıllar boyunca Bully markasının devamına ait söylenti ve sızıntılarla karşılaşsak da, Rockstar Games geliştiricileri Bully 2 hakkında herhangi bir resmi duyuru yapmaktan kaçındı. Şimdi ise Bully, GTA Online'da gözüktü. GTA Online'a gelen son kumarhane güncellemesinde ortaya çıkan detayda Bully oyununun kapak tasarımı bulunuyor. Oyunun kapağında yabancı basın tarafından bulunan yumruk, yılan, fare ve kafatası logoları, satın almak istediğimiz süslemelerin arasında bulunuyor. Tabi ki bunun bir easter egg olduğun ve tam olarak yeni oyunu işaret ettiğini söyleyemeyiz.

  GTA Online'da yeni bir Bully göndermesi daha bulundu
  GTA Online'da yeni bir Bully göndermesi daha bulundu
  Ubisoft'tan farklı olarak Rockstar Games'in yeni projeleri genel olarak böyle gösterilmiyor. Bu taktiği oyun dünyasında daha çok Ubisoft kullanıyor. Peki siz yeni Bully oyununun gelmesini ister miydiniz? Şu anda GTA 6 üzerinde çalıştığını düşündüğümüz Rockstar Games, eğer bir Bully oyunu duyurursa, bu duyurunun sürpriz etkisi yaşayacağını söyleyebiliriz. Bakalım geliştiricilerden duyuru gelecek mi?

  GTA Online'da yeni bir Bully göndermesi daha bulundu
  Rockstar Games'in en eğlenceli ve farklı oyunlarından bir tanesi olan Bully, altıncı nesil konsol jenerasyonunda piyasaya çıkmıştı. Aradan geçen uzun yıllar boyunca Bully markasının devamına ait söylenti ve sızıntılarla karşılaşsak da, Rockstar Games geliştiricileri Bully 2 hakkında herhangi bir resmi duyuru yapmaktan kaçındı. Şimdi ise Bully, GTA Online'da gözüktü. GTA Online'a gelen son kumarhane güncellemesinde ortaya çıkan detayda Bully oyununun kapak tasarımı bulunuyor. Oyunun kapağında yabancı basın tarafından bulunan yumruk, yılan, fare ve kafatası logoları, satın almak istediğimiz süslemelerin arasında bulunuyor. Tabi ki bunun bir easter egg olduğun ve tam olarak yeni oyunu işaret ettiğini söyleyemeyiz. GTA Online'da yeni bir Bully göndermesi daha bulundu GTA Online'da yeni bir Bully göndermesi daha bulundu Ubisoft'tan farklı olarak Rockstar Games'in yeni projeleri genel olarak böyle gösterilmiyor. Bu taktiği oyun dünyasında daha çok Ubisoft kullanıyor. Peki siz yeni Bully oyununun gelmesini ister miydiniz? Şu anda GTA 6 üzerinde çalıştığını düşündüğümüz Rockstar Games, eğer bir Bully oyunu duyurursa, bu duyurunun sürpriz etkisi yaşayacağını söyleyebiliriz. Bakalım geliştiricilerden duyuru gelecek mi? GTA Online'da yeni bir Bully göndermesi daha bulundu
  0 Yorumlar 0 Shares
Daha Hikayeler