OTO EKSPERTİZ RAPOR SCRİPTİ
OTO EKSPERTİZ RAPOR YAZILIMI veya (scripti) olarak adlandırılır.

Bu yazılımı hazırlamamızın amacı müşterilerinizin verilerini kendi bünyenizde barındırmanız içindir.
Kullanmış olduğunuz yazılımlar farklı firmalar tarafından kontrol edilmekte ve müşteri verileri reklam vb. amaçlar için kullanılmaktadır.
Özellikle Araçların şase numaraları başka şahısların eline geçmesi durumunda yaşanacak maduriyeti gidermek adına bu yazılımı hazırlamış bulunuyoruz.
Yazılımı Satın aldıkdan sonra ister kendi sitenizde isterseniz Bilgisayarınızda İNTERNET OLMASA dahi kullanabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay olmasının yanında özelleştirilebilir arayüzü sayesinde kendinize göre düzenleme yapabilir veya yaptırabilirsiniz.

Tamamen açık kaynak kodludur ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz Özgür bir yazılıma sahip olun rahat edin.
OTO EKSPERTİZ RAPOR YAZILIMI veya (scripti) olarak adlandırılır. Bu yazılımı hazırlamamızın amacı müşterilerinizin verilerini kendi bünyenizde barındırmanız içindir. Kullanmış olduğunuz yazılımlar farklı firmalar tarafından kontrol edilmekte ve müşteri verileri reklam vb. amaçlar için kullanılmaktadır. Özellikle Araçların şase numaraları başka şahısların eline geçmesi durumunda yaşanacak maduriyeti gidermek adına bu yazılımı hazırlamış bulunuyoruz. Yazılımı Satın aldıkdan sonra ister kendi sitenizde isterseniz Bilgisayarınızda İNTERNET OLMASA dahi kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olmasının yanında özelleştirilebilir arayüzü sayesinde kendinize göre düzenleme yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Tamamen açık kaynak kodludur ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz Özgür bir yazılıma sahip olun rahat edin.
Tür
Yeni
Price
TRY850 (TRY)
Status
In stock
0 Yorumlar 0 Shares
Sponsorluk